Загальні новини

Онлайн-фестиваль «Новий інтеграційний підхід для розвитку базових компетентностей та ранньої профорієнтації дошкільників (STREAM-освіта).

Консультант ЦПРПП Вікторія Ходакова налаштувала учасників на плідну співпрацю. Директор дошкільного закладу № 17 «Колобок» Місюра Л. А. та вихователь-методист Судіна О. Б. ознайомили із системою роботи щодо впровадження STREAM-освіти як інноваційного напряму діяльності.
Практичний блок онлайн-фестивалю продовжили вихователі закладу освіти. Терехова І. О. запропонувала педагогічний коучинг «Шляхи реалізації STRЕАМ-освіти: від новаторської ідеї до прикладного застосування «Планета мислення»; Демидова Н. В. презентувала досвід роботи «Незвичайне в звичайному» для дітей середнього дошкільного віку; Пономарьова Н. В. представила результати власної дослідницької діяльності за технологією STREAM. У прямому ефірі була організована експериментальна робота.
На рефлексивному етапі методом ДРІД спікери та учасники визначили перспективи використання нового напряму освіти STRЕАМ з метою формування нестандартного мислення, точних і винахідницьких здібностей дошкільників.