Загальні новини

Святкування 8 березня у закладі дошкільної освіти «Колобок»

Святкування 8 березня у закладі дошкільної освіти «Колобок» — це завжди дзвінкий сміх, щирі усмішки та трішки сліз радості.Готуватися до свята в садочку починають заздалегідь. Дітки вчать пісні, вірші-привітання, готують вистави та роблять весняні листівки своїми руками, щоб привітати матусь і бабусь зі святом 8 березня. Та жодне свято в дитячому садочку не проходить без святкових ранків.
Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.Вихователі, помічники вихователів, музичний керівник та весь колектив закладу організували й провели з дітками цікаві ранки до свята 8 березня. Зранку у закладі дошкільної освіти відчувалася радісна й весняна атмосфера. Вихованці груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме - дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом.На святах звучали лагідні пісні про маму, бабусю, дитячий гумор, слова вдячності і любові .З раннього дитинства педагогічний колектив закладу бачить в кожній дитині її особистий талант і розкриває його у дитячому садку.
Свято 8 березня пройшло цікаво і незвично. А результатом - стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, слова вдячності за організацію та проведення дитячих свят.