Бажаємо бути корисними
Залюбки ділимося актуальними педагогічними програмами та розповідаємо про особливості наших методичних підходів
Адаптивний карантин
Функціонування ЗДО в умовах адаптивного карантину
Арт – освіта
Спрямована на творчий розвиток здібностей і вмінь дітей.

Мета програми: особистісний розвиток дітей, збагачення їх емоційно – естетичного досвіду; виховання ціннісного ставлення до дійсності та мистецтва; розвиток художньої свідомості, потреби в творчої самореалізації та духовно – естетичному самовдосконаленні.
Завдання навчальної програми:
- формування культури людських почуттів ( любові, доброти, милосердя) та специфічних ( почуття кольору, лінії ритму, композиції), у мистецькій діяльності;

- розвиток просторового мислення, уяви, пам`яті, художнього смаку і творчих здібностей.
Вивчення англійської мови як другої рідної
Діти вивчають англійську мову в ігровій формі.

Метод викладання та навчання базується на багаторічному досвіді Ганни Мельничук (засновниці школи англійської мови «Frend Ford»). Фокус на навчанні з задоволенням, у невеликих групах, фоновому прослухуванні та позитивній мотивації.

Матеріали для занять є унікальними, оскільки містять авторські історії, пісні та відео, які сприяють вивченню іноземної мови як рідної.

Завдання навчальної програми:
- ознайомити з правильною вимовою й основними структурами англійського речення;

- навчити вести діалог, задавати і відповідати на запитання, розповідати про себе;

- сформувати задатки фонемної обізнанності та підготувати до читання.
Інклюзивний простір
Головна мета: висвітлення аспектів інклюзивної освіти через інноваційну педагогічну діяльність, як умову позитивного розвитку компетентності дітей в інклюзивному просторі закладу дошкільної освіти.

Основна ідея полягає у визначенні та систематизації нових, інноваційних підходів до формування компетентності дітей дошкільного віку в умовах інклюзивного простору.
Актуальність моделі:
Висвітлення аспектів інноваційної педагогічної діяльності в інклюзивному просторі закладу дошкільної освіти

- системи побудови цілісного, корекційно-розвиваючого, психолого-педагогічного процесу, спрямованого на повноцінний всебічний розвиток дитини з особливими освітніми потребами;

- створених умов для розвитку особливої дитини, її позитивної соціалізації, особистісного розвитку, на основі співпраці з дорослими і однолітками;

- специфіки роботи з батьками дошкільників з особливими потребами; поради,що сприяють удосконаленню інклюзивної практики.